Dołącza do nas nowy specjalista w dziedzinie fizjoterapii, Aleksander Trybicki

Dołącza do nas nowy specjalista w dziedzinie fizjoterapii, Aleksander Trybicki

Mamy ogromną radość przedstawić naszego nowego fizjoterapeutę, Aleksandra Trybickiego, który dołączy do zespołu eMKmed już 4 grudnia!


Aleksander to absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Posiada bogate doświadczenie w pracy zarówno na własny rachunek, prowadząc własną działalność „Fizjoterapeuta Aleksander Trybicki”, jak i współpracując z renomowanymi placówkami medycznymi, takimi jak Centrum Medyczne Damiana i LUX MED.


Jego pasja do doskonalenia umiejętności widoczna jest w licznych kursach i szkoleniach, m.in. w terapii manualnej, flossingu, terapii punktów spustowych, czy masażu bańką chińską.

Aleksander specjalizuje się w różnorodnych technikach fizjoterapeutycznych, w tym terapii manualnej, masażu klasycznym i sportowym, kinezyterapii, pinoterapii, a także terapii migrenowych bólów głowy i drenażu limfatycznym.


Jego podejście do pracy i pacjentów łączy profesjonalizm z pozytywnym nastawieniem, wysoką komunikatywnością, życzliwością, empatią i doskonałą kulturą osobistą.


Zadbaj o swoje zdrowie i skorzystaj z doświadczenia naszego nowego fizjoterapeuty. Nie zwlekaj, umów się na wizytę już dziś!


Zespół eMKmed